ПАРТНЕРИ
ДЕНЬ
ПІЖАМ -
ЦЕ ТАК ЦІКАВО!
Уже третій рік поспіль Фундація Дім Рональда МакДональда з друзями і партнерами проводить благодійну акцію "Всеукраїнський день піжам". Це день, коли ми просимо всіх небайдужих підтримати дітей, які перебувають на тривалому лікуванні в лікарні чи просто хворіють.
ПІДТРИМКА
(01)
ТЕПЛО
(02)
ЗАТИШОК
(03)
Кожен із нас знає, що, коли ми хворіємо чи погано почуваємося, то часто одягаємо піжаму й лежимо в ній у ліжку. Саме тому ми пропонуємо один раз на рік цілий день провести в піжамі, підтримавши цим дітей, що хворіють. І не важливо, де ми перебуваємо в цей день, - на роботі, удома чи навчанні.


5 ЛИСТОПАДА
вдягай піжаму
Будь-яку: улюблену стареньку, чи спеціально придбану нову. Головне - провести в ній весь день у своїх справах.
(01)
ділись фото
Зроби фото в піжамі та обов'язково ділись ним у соцмережах. Тільки не забувай про хештег #ДеньПіжам
(02)
зроби донейт
Для того щоб підтримати Фундацію, зроби донейт на rmhc.org.ua або відправ смс за номером 8880009
(03)
А ще цього року ми підготували дещо особливе! Подивися, як танцюють під наш суперовий трек зірки і блогери. Спробуєш повторити? Чекаємо на тебе в ТікТок з #ДеньПіжам!
ЦЬОГО РОКУ
БУДЕ ВЕСЕЛО!
#ДЕНЬПІЖАМ
ДЕНЬ ПІЖАМ
ЦЬОГО РОКУ З НАМИ:
Ми з родиною із задоволенням погодилися підтримати День піжам. По-перше, це така благодійна акція, в якій може взяти участь кожен. По-друге, це привід зібратися усією родиною отак просто, як удома. І для моєї сім'ї це історичний день, бо чоловік уперше одягнув піжаму. А старша донечка так надихнулася, що організовує з подругами піжамну вечірку.

ЛІЛІЯ РЕБРИК
Наукою доведено, що позитивне мислення, яке значною мірою залежить від моральної підтримки, дуже важливе для одужання. Воно навіть лікує! Фото в піжамах — легкий для наслідування спосіб поширення ідеї. Це цікаво, весело і зрозуміло. Я вірю, що ця ініціатива допоможе одужати тисячам пацієнтів. Я довіряю фундації та знаю, що зібрані кошти точно будуть витрачені відповідально і на добрі справи.
АНАТОЛІЙ АНАТОЛІЧ
ДЛЯ ЧОГО МИ ЦЕ РОБИМО
Коли ви берете участь в акції "День піжам", ви допомагаєте батькам і важко хворим дітям бути поруч у лікарнях у Сімейних кімнатах Рональда МакДональда.

Сімейні кімнати Рональда МакДональда - це особливе затишне місце в лікарні для рідних хворих дітей. Перепочити, щось приготувати, побавитися з дитиною в ігровій зоні та найголовніше - мати можливість просто бути з нею поруч - таку важливу для родин можливість надають Сімейні кімнати. Облаштовує та утримує їх благодійна організація "Фундація Дім Рональда МакДональда", і Сімейні кімнати вже є в дитячих державних клінічних лікарнях Києва, Львова, Харкова, Сум, Вінниці. Перебування для батьків в таких кімнатах абсолютно безкоштовне.
ПАРТНЕРИ
МЕРЕЖА АПТЕК 911
РАБОТА.ЮА
МАКДОНАЛЬДЗ
НОКИА
ЛПП