Отримай промокод на знижку в 5% і передай добро далі!
Перший крок може стати потужною силою для змін у світі. Світі, в якому батьки і діти поруч, особливо, коли вони цього так потребують – у лікарнях. Такий перший крок робить мережа аптек 9-1-1, щоб ти зробив другий. Отримай особливий благодійний промокод на 5%-у знижку на покупку на apteka911.ua. Промокод ти отримаєш, зробивши внесок на сайті благодійної організації Фундація Дім Рональда МакДональда.
Щоб отримати промокод:

Placeholder content for this accordion, which is intended to demonstrate the .accordion-flush class. This is the first item's accordion body.

Placeholder content for this accordion, which is intended to demonstrate the .accordion-flush class. This is the second item's accordion body. Let's imagine this being filled with some actual content.

Placeholder content for this accordion, which is intended to demonstrate the .accordion-flush class. This is the third item's accordion body. Nothing more exciting happening here in terms of content, but just filling up the space to make it look, at least at first glance, a bit more representative of how this would look in a real-world application.
Про Фундацію
Фундація Дім Рональда МакДональда створює світ, у якому діти користуються перевагами якісної охорони здоров'я, а їхні родини можуть бути поруч, підтримувати й брати активну участь у догляді та лікуванні. Для цього Фундація вже чотири роки облаштовує Сімейні кімнати у найбільших дитячих лікарнях країни. У державних закладах, де місця для батьків хворих дітей не передбачено.
Чому це важливо? Кожна 2-а дитина відчуває стрес у лікарнях, а 27% батьків мають посттравматичний синдром після перебування дитини на стаціонарному лікуванні. У Сімейних кімнатах стурбовані батьки можуть перепочити, задовольнити базові гігієнічні потреби з домашнім комфортом, а маленькі хворі — відчути присутність і таку важливу підтримку рідних. А головне – родина разом проходить непростий для них життєвий період.
Наші сім'ї
мама Алла Лапоног
Суми
У Сумську обласну дитячу лікарню попали одразу двоє моїх діток — Давид і Любочка. У Сімейній кімнаті я могла перевести подих і набратися сил, коли малі були на процедурах, а головне — спокійно інструктувати і підтримувати по телефону інших 5 діток, які залишилися самі на господарстві
мама Тетяна
Львів
Софійку мали покласти на кілька тижнів в обласну лікарню, і переді мною постала проблема — де зупинитися, щоб бути поруч з дитиною. Їздити щодня додому за 150 км — довго і важко. Знімати готель — для нас дорого. Залишати ж маленьку Софійку саму навіть не обговорювалося. Від лікаря я дізналася про Сімейну кімнату, яка на ці тижні стала для нас справжнім домом — ми тут разом проводили час, відпочивали та бавилися, відволікаючись від сумних думок.
Про партнера
Одна з найважливіших цінностей в нашому житті - здоров'я. Ми щасливі від того, що можемо допомогти вам стати більш здоровими. Ми - це тисячі провізорів і фармацевтів, операторів, працівників складу, програмістів і всіх-всіх працівників компанії Аптечна мережа 9-1-1. Кожен день ми прагнемо зробити вашу покупку простою, швидкою і зручною, а наше спілкування - професійним та доброзичливим. І нам це вдається! Адже ви приходите в Аптеки мережі 9-1-1 ось уже 25 років, а це означає, що ви довіряєте нам.
Відмінна риса мережі - наявність найширшого асортименту лікарських засобів, лікувальної косметики, косметичних, діагностичних приладів, ортопедичних товарів, а також велика кількість товарів, спрямованих на підтримку краси і здоров'я всіх членів сім'ї. Низькі ціни, спеціальні акції та дисконтна система роблять наші аптеки доступними абсолютно для кожного.
Діти відразу і невимушено освоюються зі щастям, бо вони самі по природі своїй - радість і щастя. Ми в apteka911.ua дбаємо про здорове зростання и щасливе дитинство, надаючи якісні дитячі товари як то дитяче харчування, розвиваючі іграшки, підгузки та багато іншого. Робити добро просто і важливо. Ми приєднуємось до ініціативи "Фундації Дім Рональда Макдональда", бо кожна дитина заслуговує на щастя, а ми можемо цьому посприяти.