СМАЧНО ДЛЯ РОДИНИ
благодійний проєкт для підтримки сімей, які знаходяться в лікарні
3
Партнери
5
Лікарень
500
Нагодовано сімей
Ми хочемо забезпечити сім'ю, яка покладає всі сили на боротьбу з хворобою, теплим обідом, вечерею чи сніданком, який можна легко приготувати в будь-яку вільну хвилину. Адже коли дитина хворіє, батьки настільки переймаються, що забувають про всі свої потреби. Часто вони не мають можливості, часу і грошей, щоб подбати про своє харчування, бо коли дитина хворіє, вся увага, усі ресурси зосереджуються на ній. Забезпечити родину смачною їжею перед або після довгого виснажливого дня в лікарні — це чудовий спосіб підтримати сім'ї з госпіталізованими дітьми.
Партнери проєкту
Дякуємо компаніям-партнерам, без яких цей проєкт
не був би можливим
TERRA FOOD
Молочна продукція та сири

ТЕРРА ФУД – компанія-лідер із переробки молока в Україні, один із найбільших вітчизняних виробників молочної продукції. Входить до складу групи компаній TERRA FOOD - вертикально орієнтованого агропромислового холдингу, що спеціалізується на виробництві молочної і м'ясної продукції та сільському господарстві.
На ринку представлена торговельними марками «Ферма», Premialle, «Біла Лінія», «Тульчинка», «Золотий резерв», «Вапнярка» та ін. №1 з продажу та експорту вершкового масла та рослинно-вершкових сумішей, твердого та плавленого сиру, виробництва та продажу фети в Україні. Експортує продукцію до 55 країн. Виробничі потужності ТЕРРА ФУД включають 7 молочних підприємств, що сертифіковані на відповідність міжнародним стандартам якості ISO 9001, менеджменту в галузі безпеки харчової продукції ISO 22000, НАССР.

Про сімейні кімнати
Щоб рідні не розлучалися під час тривалого лікування дітей, Фундація Дім Рональда МакДональда облаштовує Сімейні кімнати в дитячих державних лікарнях, де родини можуть відпочити й набратися сил, задовольнити базові гігієнічні потреби, приділити час спілкуванню та грі з дитиною, а також поїсти. Перебування в кімнатах для батьків хворих дітей безкоштовне.


Детальніше ➝
Чому це важливо для сімей
Приєднуйтесь до проєкту