Благодійна акція
"1 грн на добрі справи"
ТМ Ruta розпочинає благодійну акцію, під час якої 1 грн з кожної упаковки дитячих серветок ТМ Ruta буде перерахована на утримання Сімейних кімнат Рональда МакДональда в дитячих лікарнях, щоб батьки й діти були поруч
Які відчуття переживає дитина, коли потрапляє до лікарні? Страх, самотність, туга — це лише невеликий перелік тих емоцій, які опановують малечу. Чи можемо ми допомогти дитині в цей нелегкий для неї час? Так, можемо!

БО «Фундація Дім Рональда МакДональда» та ТМ Ruta об'єднуються, щоб дати можливість мамам, татам, бабусям, дідусям і всім-всім рідним підтримувати своїх дітей, коли вони хворіють.

Для цього Фундація облаштовує Сімейні кімнати в дитячих державних лікарнях, де родини можуть відпочити й набратися сил, задовольнити базові гігієнічні потреби, а головне — приділити час спілкуванню та грі з дитиною. Перебування в кімнатах для батьків хворих дітей безкоштовне.
Щоб підтримати роботу Сімейних кімнат, команда ТМ Ruta створила спеціальні благодійні серветки, які не випадково саме дитячі: піклуючись про свого малюка, ви піклуєтеся й про діток і їхню родину в лікарнях. Починаючи з серпня, кожен охочий, який придбає яскраві благодійні косметичні серветки ТМ Ruta Kids, стане благодійником. Кошти, зібрані в межах акції, будуть перераховані на утримання Сімейних кімнат в 5 найбільших державних дитячих лікувальних закладах країни — у Київській та Львівській лікарнях "ОХМАТДИТ", обласних лікарнях у Сумах, Вінниці, Харкові.
Де придбати серветки?
Коли дитина хворіє, усій родині потрібна підтримка. Ваша підтримка.
Про ТМ Ruta
ТМ Ruta — високоякісна українська продукція, виготовлена зі 100% натуральної целюлози з дотриманням правильних пропорцій сировини. Уже понад 20 років ТМ Ruta виробляє винятково м'яку та ніжну санітарно-гігієнічну продукцію.
Розвиваючи власні виробничі потужності в Україні, виробник не економить на якості сировини, обладнанні та кваліфікації своїх працівників — продукцію ТМ Ruta виготовляють найкращі вітчизняні фахівці на сучасному італійському та німецькому устаткуванні.
Дбаючи про здоров'я своїх споживачів та екологію рідного краю, ТМ Ruta розвиває чисте виробництво: повністю автономне, без жодних шкідливих викидів та із суворим дотриманням гігієнічних стандартів.
ТМ Ruta — піклування від серця!
«Наш бізнес не лише виготовляє якісну паперову продукцію та створює робочі місця, ми відчуваємо також соціальну відповідальність – допомагати дітям, адже діти – наше майбутнє. Саме тому ми приділяємо велику увагу соціальним проєктам та підтримуємо різноманітні благодійні ініціативи. Щиро віримо в те, що разом з Фундацією ми допоможемо дітям швидше одужати, а сім'ям – бути завжди поруч», – розповідає генеральний директор ТМ Ruta Ілля Мірецький.
Про Фундацію
Фундація Дім Рональда МакДональда створює світ, у якому діти користуються перевагами якісної охорони здоров'я, а їхні родини можуть бути поруч, підтримувати й брати активну участь у догляді та лікуванні. Для цього Фундація вже чотири роки облаштовує Сімейні кімнати у найбільших дитячих лікарнях країни. У державних закладах, де місця для батьків хворих дітей не передбачено.
Чому це важливо? Кожна 2-а дитина відчуває стрес у лікарнях, а 27% батьків мають посттравматичний синдром після перебування дитини на стаціонарному лікуванні. У Сімейних кімнатах стурбовані батьки можуть перепочити, задовольнити базові гігієнічні потреби з домашнім комфортом, а маленькі хворі — відчути присутність і таку важливу підтримку рідних. А головне – родина разом проходить непростий для них життєвий період.
Наші сім'ї
мама Алла Лапоног
Суми
У Сумську обласну дитячу лікарню попали одразу двоє моїх діток — Давид і Любочка. У Сімейній кімнаті я могла перевести подих і набратися сил, коли малі були на процедурах, а головне — спокійно інструктувати і підтримувати по телефону інших 5 діток, які залишилися самі на господарстві
мама Тетяна
Львів
Софійку мали покласти на кілька тижнів в обласну лікарню, і переді мною постала проблема — де зупинитися, щоб бути поруч з дитиною. Їздити щодня додому за 150 км — довго і важко. Знімати готель — для нас дорого. Залишати ж маленьку Софійку саму навіть не обговорювалося. Від лікаря я дізналася про Сімейну кімнату, яка на ці тижні стала для нас справжнім домом — ми тут разом проводили час, відпочивали та бавилися, відволікаючись від сумних думок.